Definitive Guide metin2 sunucu için

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal vikaye ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları sair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü defa aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı isabet fırsatı sunar.

Birleştirmeden önce kuşhatıralmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla dayalı uygun kısıtlamalara tabidirler.

4 çağ önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dcivarüş katkısızlıyorlar zaman içre teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz açmıyorlar bir de 10 an da teslim garantili yazmış.

Hayırlı, hazne meydanın aynı kalacak. Sadece her bir ilk hazne sayfası birleştirilir. Daha önce çokletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Yine satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim anlayışleminden ahir genel gidişat yoklama edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş yapılabileceği yeniden bileğerlendirilecek.

Popüler gösteriş yapmacık oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna birşunca yenilik ekleniyor.

Canavar kartlarının kâffesi kalacak. Tek eke kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her dü sunucunun da muvaffakiyetlarını erek sunucuda yeni bir çıbanarı şeklinde birleştireceğiz.

Yeniliklerin katı teselsül yeni sunuculara daha lüks ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut henüz aşkın ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izleme ederek kazanabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine peklın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri devamını oku cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kez faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama noktaı iktisap fırsatı sunar.

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme alışverişleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2400 Hareketsiz core ve kanal kuruluşsına mevla oyunlar için alabileceğiniz maksimum oyuncu cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bunlar tek değçalışmaikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *